Polecane gazetkiZimowe wyprzedaże 2018

Sano - gazetki promocyjne

Ocena sieci
4.3 (6 głosów)
O sieci Sano
SANO to sieć sklepów działających w północnej części Polski od 1990 roku. Stale się rozwija, dlatego supermarkety SANO działają obecnie w 35 miejscach – najwięcej, bo aż po dziesięć, w Koszalinie i Bydgoszczy, ale placówki obecne są na terenie województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Spółka SANO nie zamyka się tylko na duże miejscowości, swoje usługi oferuje też w mniejszych: Białogardzie, Człuchowie, Świdwinie czy Chojnicach. Supermarkety SANO reklamują się hasłem: „Przyjazne nie tylko ceny!”. Kilkuset sprzedawców dba o to, by klienci wychodzili stąd zadowoleni z asortymentu i obsługi. Służą fachową wiedzą i radą. W zakupach pomagają także gazetki promocyjne, które ukazują się nawet kilka razy w tygodniu. Oferty miesiąca, oferty tygodnia i oferty weekendowe to stałe akcje promocyjne, o których można dowiedzieć się z gazetek promocyjnych oraz ze strony internetowej. W asortymencie sklepów SANO największą rolę odgrywają: żywność, napoje, artykuły chemiczne oraz gospodarstwa domowego, ale na półkach można znaleźć także elektronikę, alkohole, prasę. O ofercie, która wykracza poza standardowy asortyment, informują tematyczne gazetki oraz maile wysyłane w newsletterze. Firma dba o najwyższą jakość swoich produktów. Pochodzą one od sprawdzonych dostawców i przede wszystkim polskich producentów. SANO to nie tylko sklepy stacjonarne, lecz także sklep internetowy. Promocje i rabaty, o których informują gazetki reklamowe, obowiązują także w internecie. To oferta skierowana przede wszystkim dla mieszkańców miejscowości, w których SANO nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej. Firma oferuje dowóz także do tych miejscowości – informuje o tym dokładna mapa zamieszczona na stronie internetowej.
Opinie o sieci Sano
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • Maria
  • 11/03/2015
Witam. Mieszkam w Świdwinie sklep mam na osiedlu,więc bardzo blisko.Zakupy robię często w Sano jest przejrzyście, towar dobrej jakości jedyny szkopuł to stoisko z mięsem.Wytłumaczę o co chodzi,panie na tym stoisku są nie zbyt przyjemne ciągle mają miny skwaszone ,zajęte są swoimi prywatnymi sprawami (rozmawiają między sobą o sprawach prywatnych w trakcie obsługi)trzy razy byłam oszukana na cenie.
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.